Co warto zwiedzić w Londynie (przy okazji nauki języka)?

Posted on

Szkoła językowa w Anglii i czas wolny

Co prawda założeniem, jakie niesie ze sobą kurs angielskiego w Anglii jest duża liczba zajęć pozwalająca na zdobycie jak największej ilości wiedzy i wzbogacenia swojego słownictwa, ale jest też miejsce na czas wolny. Warto wykorzystać go na zwiedzanie, a przy okazji na wykorzystanie języka w praktyce.

Londyn – atrakcje dla dzieci

Kurs angielskiego w Anglii dla dzieci i młodzieży to doskonała okazja do zwiedzenia Muzeum Madame Tussaud czyli Muzeum Figur Woskowych, w którym znajduje się m.in. figura woskowa Shreka, co może być pretekstem do rozmów na temat filmu animowanego w języku angielskim. Inną atrakcją jest Natural History Museum (Muzeum Historii Naturalnej) – interaktywne, z mnóstwem urządzeń, które na długo pochłoną dzieci i młodzież. Londyn to też miejsce w sam raz na spacery np. pod słynny Big Ben.

Kurs angielskiego w Anglii i punkty do zwiedzenia

Coś co niekoniecznie zaciekawi dzieci, może stanowić nie lada atrakcję dla dorosłego. Jedną z nich jest zamożna dzielnica Londynu, czyli Notthing Hill – często pojawiająca się w filmach. Kursy językowe dają niesamowite możliwości poznawcze i dlatego kolejnym miejscem, gdzie powinniśmy się udać, aby maksymalnie wykorzystać pobyt za granicą to
słynne London Eye. Jest to ogromnej wielkości koło obserwacyjne, z którego rozpościera się piękny widok na panoramę Londynu.

Wiedza i niezapomniane wspomnienia

Szkoła językowa w Anglii i kursy językowe, jakie się w niej znajdują dają możliwość dają możliwość połączenia nauki języka z zobaczeniem mnóstwa cudownych miejsc, które zostaną w pamięci na bardzo długo. Dlatego wybierając się do Londynu warto już wcześniej zaplanować miejsca, w których koniecznie chcielibyśmy się znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *