Połącz przyjemne z pożytecznym – rodzinny wypoczynek + kurs językowy

Posted on

Familijne kursy językowe w Anglii

Kursy językowe to idealna okazja do tego, aby całą rodziną wyjechać na rodzinny wypoczynek za granicę. Dzięki temu można w bardzo szybkim czasie podszlifować swoje umiejętności językowe w najbardziej efektywny sposób z możliwych, a przy okazji spędzić cudowny czas z rodziną poświęcony na zwiedzaniu i poznawaniu lokalnych atrakcji. Rodzinne kursy językowe za granicą to opcja dla tych, którzy oczekują szybkich efektów płynących z nauki języka w wyjątkowej scenerii i atmosferze.

Kursy językowe – wakacyjna nauka rodziców i dzieci

Rodzinne kursy językowe za granicę uwzględniają wszystkie aspekty takie jak wiek uczestników, stopień zaawansowania oraz oczekiwania. Dzieci powyżej 3. roku życia przydzielane są do grup względem wieku, natomiast te od 10. lat już według posiadanej wiedzy. Z kolei dorośli oprócz standardowych zajęć mają do dyspozycji intensywny kurs, biznesowy oraz lekcje indywidualne. W zależności od potrzeb.

Nauka połączona ze zwiedzaniem

W zależności od wyboru języka, w każdym państwie do zaproponowania mamy kilka miejscowości, do których można udać się na kursy językowe. To od uczestnika zależy gdzie chce jechać i przy okazji jakie państwo zwiedzić. Kursy językowe w Anglii odbywają się m.in. w Londynie czy Oxfordzie, ale angielskiego można się też uczyć na Malcie oraz Cyprze.
Anglia kryje w sobie wiele atrakcji, które warto zobaczyć przy okazji wizyty kursu.

Jakie inne języki oprócz angielskiego?

Znasz już angielski i zamiast na kursy językowe w Anglii chcesz zabrać rodzinę na kurs pozwalający poznać inną kulturę i inny język? W takim razie do wyboru pozostaje rodzinny kurs języka niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *