Kurs językowy dziecko + rodzic

Posted on

Rodzinna nauka języka obcego

Chcesz żeby dziecko podszkoliło się w znajomości języka obcego, ale nie wyobrażasz sobie puścić je same na obóz? W takim razie rozwiązaniem jest udać się na kurs razem z dzieckiem, a przy okazji samemu podszlifować umiejętności językowe. Jest to możliwe dzięki temu, że kursy odbywają się na różnych poziomach i przeznaczone są zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Oczywiście osobno uczą się młodsi uczestnicy kursu, a osoby dorośli. Jednak po zakończeniu zajęć rodzic ze swoją pociechą spędzają już czas razem i mogą wspólnie przełamywać bariery w posługiwaniu się poznawanym właśnie językiem.

Rodzic dający dobry przykład

Wszyscy byliśmy kiedyś dziećmi i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kazanie dziecku przysiąść do nauki, skutkuje tym, że robi ono wszystko aby tylko odwlec to w czasie. Zupełnie inaczej jest, kiedy mamy robić coś razem. Wtedy chęci i motywacja rosną. A jeżeli chodzi o kurs językowy to wybierając się na niego z dzieckiem, dodatkowo dajemy mu dobry przykład i razem przechodzimy przez trudy nauki. W ofercie posiadamy szeroki wybór języków, m.in. kurs z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego czy chińskiego. 

Nauka połączona ze wspólnym zwiedzaniem

Poza zajęciami jest czas wolny i weekendy, które można wraz z dzieckiem wykorzystać na zwiedzanie państwa, wspólne potyczki językowe i poznawanie kultury. Przy okazji będzie to doskonała okazja do wykorzystania umiejętności nabytych podczas zajęć w praktyce. Kurs językowy może okazać się najpiękniejszą podróżą, jaką do tej pory przyszło nam przeżyć wspólnie z dzieckiem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *